Jakość

Jakość to nie tylko cecha oferowanych przez nas produktów firmy Dock Marine, to również dbałość o to aby nasze usługi były kompleksowe.

Jakość to dla nas uwaga przykładana do detali: wykończenia elementów bez ostrych krawędzi, stosowanie powierzchni antypoślizgowych, stworzenie gamy wykończeń pokładów (nie tylko tworzywo sztuczne, ale również drewno oraz kompozyt), zastosowanie odpornego na korozję aluminium oraz stali galwanizowanej. Jakość to niemająca sobie równych na rynku oferta - najbogatsza, pozwalająca na zaspokojenie potrzeb każdego klienta.

Kompleksowa obsługa

Jakość to także Państwa pewność, że zajmiemy się całym procesem prowadzącym do powstania pomostu, platformy pływającej, czy całej przystani - od Państwa pomysłu, poprzez doradztwo, projekt, ew. pozwolenia (w przypadku naszych systemów często nie są potrzebne), transport, montaż i późniejszy serwis. Na każdym etapie mogą Państwo liczyć na pomoc naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników.

Certyfikaty i referencje

Jakość to wreszcie atesty i certyfikaty wydane przez międzynarodowe organizacje, potwierdzające właściwości oferowanych przez nas produktów i materiałów z których zostały stworzone. I co niemniej ważne to Referencje od klientów - potwierdzają one, że Global Marine to partner godny zaufania.

Przejdź na stronę Certyfikaty »

Przejdź na stronę Referencje »

clear

Usługi

Staramy się zapewnić naszym klientom obsługę nie tylko podczas sprzedaży, ale w ciągu całego procesu - od pomysłu, poprzez projekt aż po montaż.

więcej
separator

System Dock Marine

...to najbogatsza oferta pomostów pływających na świecie. Oferuje modułowość, wysoką jakość materiałów, ekologiczność, łatwość montażu i inne...

dock_marine.jpg
clear
więcej
clear
Copyrights 2011 Global Marine. All rights reserved
realizacja Vincent Monroe
Mapa witryny

pomosty, pomosty pływające, projektowanie marin